Uygun Fiyatlı Bayramlık Kıyafetler 2019

Bayramlık Kıyafet Ne Alacağınızı Bilmiyorsanız Bizden Birkaç Tavsiye

Bayrama günler kala alışveriş heyecanı hepimizi sarmış durumda. Bayramlar sevdiklerimizle geçirdiğimiz en özel günlerden birisi olduğu için aslında hepimiz güzel görünmek isteriz. Bunun için sizlere bayramda cebinize uygun kombinler seçmenize yardımcı olmak amacıyla birkaç öneri hazırladık.

Sıcak günlerde sizi yormayacak renkler ve parçaları tercih edebilirsiniz. Mavi tonlar ile pembe pudra tonları, sarı tonlar gibi renkler sizi yaz aylarında ışıl ışıl gösterecektir. Renklerle birlikte desenler de size canlılık katacaktır. Sadelikten hoşlananlar için ise renklerle görünüşlerine hava katabilirler.

Bayram kombini yaparken kullanacağınız aksesuarlar ve çanta seçimleriniz sizin stilinizi belirleyecektir. Ayrıca yapacağınız makyaj ve oje uyumu şıklığınızı arttırmak için son derece önemli olacaktır.

KADINLAR İÇİN KOMBİN ÖNERİLERİ

Yüksel bel sizi olduğunuzdan daha uzun göstereceği için kombinlerde yüksek beli tercih edebilirsiniz. Sarı renk ve sırt dekoltesi yaz ayına uygun bir tercih olabilir. Sarı elbiseyi beyaz renk çanta ve ayakkabıyla kombine edebilirsiniz. Sarı elbise Koton ürünü 97,99 TL, beyaz çanta Trendyol ürünü 49,95 TL, ayakkabı Trendyol ürünü 65 TL‘dir.

Koton Sırt Dekolteli Sarı Elbise – 97,99 TL

Trendyol Beyaz Çanta – 49,95 TL

Trendyol Beyaz Topuklu Ayakkabı – 65 TL İnceleyin


Mavi belden bağlamalı bluzla sadelikten sıyrılabilirsiniz. Bluzu yüksek bel pantolon, ten rengi ayakkabı ve çanta ile kombin ederek bayram şıklığını yakalayabilirsiniz. Bluz Trendyol ürünü 38,24 TL. Pantolon Trendyol ürünü 51,99 TL. Çanta Trendyol ürünü 59,99 TL. Ayakkabı Trendyol ürünü 149,99 TL.

Trendyol Mavi Bluz – 38,24 TL

Trendyol Beyaz Pantolon – 51,99 TL

Trendyol Çanta – 59,99 TL

Trendyol Ayakkabı – 149,99 TL


ERKEKLER İÇİN KOMBİN ÖNERİLERİ

Erkekler için bayramda gömlek ve pantolon kombinleri yapılabilir. Hatta yaz aylarında sizi daha rahat hissettirecek kumaşları ve ışıl ışıl gösterecek renkleri tercih edebilirsiniz. Kombininizi destekleyecek ayakkabılar ise şıklığınızı arttıracaktır.

Kombindeki kıyafetler ve ayakkabı Koton ürünüdür.

 Koton Gömlek – 60,99 TL.

Koton Beyaz Bisiklet Yaka T-shirt – 17,99 TL

Koton Mavi Şort – 47,99 TL.

 Koton Ayakkabı – 38,99 TL


Kombindeki pantolon ve gömlek D’S Damat ürünüdür.

Ayakkabı ise Trendyol ürünüdür.

 D’S Damat Pantolon Fiyatı 99,90 TL.

D’S Damat Gömlek 139,00 TL.

Trendyol Ayakkabı 79,10 TL.

 

Bayram için kombinlerimizden yararlanarak aklınızda fikirler oluşturmak istedik.
Kombin önerileriniz için bizimle iletişime geçebilirsiniz 🙂

 

Erkenci Kuş Final Bölümü Sanem’in Giydiği Pantolon

Erkenci Kuş Final Bölümü Ayça’nın Giydiği Elbise